Wszystkie bestsellery
  • Banner

Jest 10971 produktów.

Pokazano 1-12 z 10971 pozycji

Aktywne filtry

Indeks: RZ Zraszacz 1,5L SP01

Repti-Zoo Zraszacz ciśnieniowy ręczny 1,5l

Recenzje: 0

Zraszacz terrarystyczny jest nieodłącznym elementem prawie każdego terrarium.Codzienne zraszanie podnosi wilgotność oraz dostarcza świeżej wody pitnej. Zraszacz wyposażony jest w pompkę ciśnieniową ułatwiającą oraz skracającą proces zraszania.

Cena 19,98 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: Resun CY20

Resun filtr zewnętrzny CY-20

Recenzje: 0

Bardzo cichy i zgrabny filtr kubełkowy przeznaczony do najmniejszych zbiorników (do 60l).Łatwy w użytkowaniu z możliwością zawieszenia na krawędzi zbiornika. 

Cena 77,99 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: Resun DF01 kotnik z siatki

Resun Kotnik z siatki

Recenzje: 0

Kotnik wykonany z drobnej siatki. Posiada uchwyty do zwieszenia na krawędź szkła o każdej grubości.Praktyczny i niezbędny do izolacji ryb (nowo-przybyłych, chorych lub agresywnych) lub oddzielenia od reszty ryb samicy w czasie składania ikry.

Cena 8,99 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: Resun AIR8000k

Resun napowietrzacz regulowany AIR-8000K (zestaw)

Recenzje: 0

Resun AIR to seria profesjonalnych napowietrzaczy stworzona do obsługi zbiorników akwarystycznych. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii produkt ten pobiera niewiele prądu zachowując wydajną oraz cichą pracę. W zestawie: wężyk, zawór zwrotny, kamień napowietrzający. 

Cena 94,99 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: Hydro AlgoSplit 500g

Hydroidea AlgoSplit 500g - preparat na glony nitkowe

Recenzje: 0

Preparat likwiduje nawet najbardziej oporne glony nitkowate w ciągu od kilku minut do 24 godzin. Natychmiastowe uwolnienie aktywnego tlenu niszczy strukturę komórkową glonów i szybko je zabija. Preparat stosowany w zalecanych dawkach jest bezpieczny dla ludzi, roślin oraz ryb i innych organizmów wodnych.

Cena 59,00 zł
Więcej
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Śledź nas na Facebooku