Wszystkie bestsellery
  • Banner

Jest 383 produktów.

Pokazano 1-12 z 383 pozycji

Aktywne filtry

Indeks: Aquael Multi Kani 800

AquaEl MultiKani 800

Recenzje: 0

MulltiKani 800 to filtr kubełkowy polskiej firmy AquaEl charakteryzujący się rewolucyjnym systemem powiększania pojemności filtra. Rozwiązanie to sprawia, że filtr ten,po rozbudowaniu, może z łatwością obsługiwać dużo większe zbiorniki. Kolejnym atutem jest napędzajaca filtr niezależna pompka, która może pracować wewnętrz oraz na zawnątrz zbiornika....

Cena 169,99 zł
Więcej
Ostatnie sztuki w magazynie

Indeks: AF Life Bio Fil 1200ml

Aquaforest Life Bio Fil 1200ml

Recenzje: 0

Life Bio Fil to naturalne biologiczne medium filtracyjne. Wyselekcjonowane szczepy bakterii wspomagają proces nitryfikacji oraz pracują natychmiast. Wkład jest doskonałym medium filtracyjnym dla nowo założonych akwariów jak i również zwiększa efektywność filtracji w funkcjonujących zbiornikach. 

Cena 49,00 zł
Więcej
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Indeks: Eheim Aquaball prefiltr

Eheim Prefiltr Aquaball (4004320)

Recenzje: 0

Rewelacyjny filtr wstępny firmy Eheim. Zapobiega dostawaniu się do filtra zanieczyszczeń, co znacznie redukuje częstotliwość jego czyszczenia. Pre-filtr pasuje do węży 12/16 oraz 16/22.

Cena 43,49 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: Evo Pure Aquarium 6 SMALL

Evolution Aqua PURE Aquarium - czysta woda i bakterie 6szt.

Recenzje: 0

PURE Aquarium to najprostsza i najskuteczniejsza recepta na krystalicznie czystą wodę w akwarium słodkowodnym oraz problemy z jej parametrami. Ten rewelacyjny środek opiera swoją skuteczność na działaniu specjalnie wyselekcjonowanych szczepów bakterii i enzymów zawartych w formie łatwych do dawkowania kulek. Jego regularne stosowanie zapewnia idealną...

Cena 9,99 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: JBL wata SYMEC 500g

JBL Symec 500g - włóknina filtracyjna

Recenzje: 0

JBL Symec to wkład do filtra z włókien zapobiegający mętnieniu wody. Usuwa nawet najdrobniejsze mętnienie z wody i wychwytuje glony pływające w wodzie. Wychwytuje wszelkie cząstki z wody, które są większe niż 1/1000mm. Nie uwalnia do wody żadnych szkodliwych substancji, nadaje się zarówno do akwariów słodkowodnych jak i morskich wystarczy 24 godziny by...

Cena 26,99 zł
Więcej
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Indeks: UP-23

Lampa / filtr UV 13W wewnętrzny UP23

Recenzje: 0

Praktyczny filtr wewnętrzny dodatkowo wyposażony w sterylizator UV. Niezwykle skuteczny w walce ze wszelkiego rodzaju zanieczyszczeniami biologicznymi, zarodnikami glonów, chorobami oraz plagami. Dzięki końcówce napowietrzającej filtr dba również o prawidłową wymianę gazową oraz natlenienie wody.

Cena 154,99 zł
Więcej
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Indeks: oase biomaster 600

Oase BioMaster 600 - Filtr z prefiltrem do 600l

Recenzje: 0

Filtry firmy OASE z serii Biomaster przedstawiają najwyższy poziom wykonania. Posiadają dużą objętość filtracyjną oraz bardzo wydajną pompę. W filtr zabudowany jest innowacyjny prefiltr łatwy do wyczyszczenia bez konieczności demontażu całego filtra. 

Cena 999,99 zł
Więcej
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Indeks: Resun Amonia filter pad

Resun Ammonia Remover Pad - mata absorbująca NH3

Recenzje: 0

Resun Ammonia Remover Pad to praktyczna mata absorbująca amoniak. Specjalna struktura włókien oraz skład chemiczny pozwalają w skuteczny sposób pozbyć się z wody zbiornika nadmiaru szkodliwych związków NH3. Matę można w dowolny sposób kształkować i docinać dopasowując ją do konkretnego miejsca. Świetnie sprawdza się w sumpach oraz filtrach kubełkowych.

Cena 21,99 zł
Więcej
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Indeks: H trojnik na waz 12

Trójnik na wąż 12/16mm

Recenzje: 0

Trójnik na wąż o średnicy 12mm wykonany z tworzywa. Umożliwia on włączenie do systemu filtracyjnego dodatkwych, zamotowanych na wężu, urządzeń takich jak lampa (filtr) UV czy grzałka przepływowa. Zastosowanie trójnika w wyraźny sposób ogranicza konieczność rozbudowy instalacji filtracyjnej przy zachowaniu co najmniej tej samej funkcjonalności.

Cena 4,99 zł
Więcej
W magazynie

Śledź nas na Facebooku