Wszystkie bestsellery
  • Banner

Akcesoria do filtra

Akcesoria do filtra

Jest 55 produktów.

Pokazano 1-12 z 55 pozycji

Aktywne filtry

Indeks: Fluval smar silikonowy 2,5g

HAGEN FLUVAL Smar silikonowy do uszczelek (2.5g)

Recenzje: 0

Silikonowy smar FLUVAL jest idealny do uszczelek gumowych we wszystkich rodzajach filtrów. Daje gwarancję odpowiedniego nawilżenia. Dodatkowo ułatwia montaż uszczelek, a wygodne opakowanie nie przysparza żadnych problemów.

Cena 7,99 zł
Więcej
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Indeks: Wlot szklany Lily 16

Wlot szklany Lily 16/22mm 32cm

Recenzje: 0

Wykonany z wysokiej jakości szkła wlot do filtra o klasycznym kształcie. Idealnie komponuje się z aranżacją zbiornika stanowiąc jego eleganckie dopełnienie. Element przeznaczony do montażu na wąż o średnicy 16/22mm.

Cena 49,98 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: Stainless steel pipe 12/16

Metalowy komplet wlot i wylot 12/16

Recenzje: 0

Niezwykłej urody, wykonany z wysokiej jakości stali, komplet wlotu oraz wylotu wody przeznaczony do wspołpracy z wężami o średnicy 12/16mm. Na każdym etapie produkcji przywiązywano najwyższą uwagę do estetyki wykonania wszystkich elementów dzięki czemu komplet ten stanowi prawdziwą ozdobę akwarium. Cechuje do również bardzo duża wytrzymałość na...

Cena 139,98 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: Szklany wylot POPPY 16

Wylot szklany Poppy 16/22mm

Recenzje: 0

Wylot filtra akwarystycznego Poppy o kształcie kuli wykonany z wysokiej jakości szkła. Podczas procesu wytwarzania szczególny nacisk położono na jakość i estetykę. Dodaje on profesjonalnego wyglądu każdemu zbiornikowi. Przeznaczony do montażu na wąż 16/22mm.

Cena 99,98 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: Stainless steel pipe 16/22

Metalowy komplet wlot i wylot 16/22

Recenzje: 0

Niezwykłej urody, wykonany z wysokiej jakości stali, komplet wlotu oraz wylotu wody przeznaczony do wspołpracy z wężami o średnicy 16/22mm. Na każdym etapie produkcji przywiązywano najwyższą uwagę do estetyki wykonania wszystkich elementów dzięki czemu komplet ten stanowi prawdziwą ozdobę akwarium. Cechuje do również bardzo duża wytrzymałość na...

Cena 139,98 zł
Więcej
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Indeks: h zawor na waz 12

Zawór kulowy na wąż 12/16mm

Recenzje: 0

Zawór kulowy na wąż o rozmiarze 12/16. Dzięki niemu możemy w łatwy sposób zatrzymać dopływ oraz odpływ wody z filtra lub korzystając z płynnej regulacji ograniczać jej przepływ. Zaworek ten jest szczególnie przydatny podczas korzystania z dodatkowy urządzeń takich jak grzałka przepływowa czy lampa (filtr) UV, które są zamontowane na wężu filtra.

Cena 14,99 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: przyssawka 12/16

Przyssawka na wąż 12/16mm

Recenzje: 0

Przyssawki uniwersalne z uchwytem 16mm (wewnętrzny) z powodzenie przytrzyma wąż 12/16, grzałkę, deszczownicę i inne elementy wyposażenia akwarium.

Cena 1,99 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: h zawor na waz ZACISK 16

Zawór kulowy na wąż 16/22 z zaciskami

Recenzje: 0

Doskonałej jakości zawór kulowy na wąż. Doskonale sprawdza się w wszystkich instalacjach hydraulicznych. Kulowa budowa zaworu umożliwia regulowanie oraz całkowite odcinanie przepływu. Zaciski znajdujące się na króćcach zaworu ułatwiają montaż oraz zapewniają 100% szczelność instalacji.

Cena 17,99 zł
Więcej
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Śledź nas na Facebooku