Wszystkie bestsellery
  • Banner

Jest 242 produktów.

Pokazano 1-12 z 242 pozycji

Aktywne filtry

Indeks: ADA Brighty K 300ml

ADA Brighty K 300ml (potas)

Recenzje: 0

BRIGHTY K to bezpieczny i skuteczny związek uzupełniający potas. Posiadając właściwości neutralizujące chlor, BRIGHTY K zapobiega także zatruciom powodowanym przez chlor w wodzie wodociągowej, pojawiające się często przy podmianie wody

Cena 89,00 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: ADA Multi bottom

ADA Multi Bottom 30szt. (nawóz w pałeczkach)

Recenzje: 0

Nawóz w postaci pałeczek MULTI BOTTOM to łatwy w zastosowaniu nawóz uzupełniający, który zapewnia potrzebne pierwiastki dla wzrostu roślin wodnych. Pałeczki zawierają różnorodne substancje odżywcze oraz pokryte są pierwiastkami śladowymi (żelazo, mangan, miedź, cynk, molibden, bor).

Cena 99,00 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: Aquabotanique Nitro+ 200

Aquabotanique Professional Nitro N+ 200ml

Recenzje: 0

Professional Nitro N+ to preparat z nowej linii nawozów firmy Aquabotanique przeznaczony do nawożenia zbiorników roślinnych. Nawóz wysokoazotowy jest elementem niezbędnym dla utrzymania chemii zbiornika na optymalnym poziomie. Regularne stosowanie zapewnia wzrost tempa rozwoju oraz poprawę wyglądu roślin. Professional Nitro+ charakteryzuje się dużą...

Cena 16,98 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: AFF PO4 Boost 200ml

Aquaforest PO4 Boost 200ml - fosfor w płynie

Recenzje: 0

AF PO4 Boost - Profesjonalny specjalny nawóz zawierający mineralne formy fosforu, które najlepiej pobierane są przez rośliny akwariowe. Dzięki stosowaniu AF PO4 Boost rośliny są prawidłowo odżywione, z łatwością rozwijają system korzeniowy oraz tworzą zdrowe blaszki liściowe.

Cena 27,99 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: Easy Life Easystart 250ml

Easy Life Easystart 250ml - bakterie + uzdatniacz

Recenzje: 0

Zawiera wysoko aktywne kultury bakterii, które pomagają w szybkim rozpoczęciu użytkowania akwariów i filtrów. To unikalne źródło bakterii zapewnia przyspieszone rozmnożenie wartościowych bakterii, pomaga w zwalczaniu szkodliwych mikroorganizmów, a także oczyszcza wodę z metali ciężkich i innych zanieczyszczeń chemicznych.

Cena 29,98 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: Femanga Aqua Brazil 250ml

Femanga Aqua Brazil 250ml

Recenzje: 0

Femanga Aqua Brazil to wyspecjalizowany uzdatniacz do wody. Pozwala on w szybki i skuteczny sposób przekształcić zwykłą wodę wodociągową na wodę odpowiadającą parametrami warunkom panującym w biotopie tropikalnym. Preparat ten obniża wartość twardości ogólnej oraz poziomu pH wody, jednocześnie pozwalając na utrzymywanie ich na optymalnym poziomie.

Cena 27,99 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: JBL Kulki 7szt

JBL Die 7 Kugeln - kulki nawozowe

Recenzje: 0

JBL Die 7 Kugeln to kulki nawozowe przeznaczone do używania w zbiornikach słodkowodnych. Umieszczając jest w podłożu, pod roślinami dostarczamy im pierwiastków niezbędnych do szybkiego i bujnego wzrostu. Nie zawiera azotanów, fosforanów i miedzi.

Cena 9,98 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: Microbe Sili Out 2 500ml

Microbe Sili Out 2 500ml - na okrzemki

Recenzje: 0

Sili-Out 2 to najwyższej jakości wkład szybko, bezpiecznie i trwale usuwający z wody krzemiany fosforany, bar, arszenik i chrom. Skutecznie usuwa żółte przebarwienie wody i poprawia jakość i klarowność wody. Sili-Out 2 umożliwia ukierunkowane obniżanie powyższych zanieczyszczeń, w bezpiecznej postaci dla zwierząt, bez wpływu na wartość pH.

Cena 54,99 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: Seachem Cichild lake salt 250

Seachem Cichild Lake Salt - sól dla pielęgnic 250g

Recenzje: 0

Cichlid Lake Salt jest mieszaniną soli, pozwalającą odtworzyć naturalne warunki życia pielęgnic. Zawiera niezbędne makroelementy, takie jak magnez, wapń, sód, potas oraz pierwiastki śladowe: żelazo, glin i jod. Jest pozbawiona takich szkodliwych składników jak azotany, fosforany, arsen, lit czy kadm. Pozwala na utrzymanie prawidłowego poziomu pierwiastków...

Cena 42,98 zł
Więcej
Ostatnie sztuki w magazynie

Indeks: Seachem Flourish Excel 500ml

Seachem Flourish Excel 500ml

Recenzje: 0

Flourish Excel stanowi bogate źródło biodostępnego węgla organicznego, niezbędnego wszystkim roślinom do prawidłowego wzrostu.

Cena 64,99 zł
Więcej
Ostatnie sztuki w magazynie

Indeks: Seachem Fresh Trace 250ml

Seachem Fresh Trace 250ml mikroelementy witaminy dla ryb

Recenzje: 0

Fresh Trace dostarcza szeroką gamę pierwiastków śladowych, wykazanych jako niezbędne dla prawidłowego zdrowia i wzrostu ryb przez National Academy of Sciences "Zapotrzebowanie na składniki odżywcze ryb" str. 16-21, 1993.

Cena 42,98 zł
Więcej
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Śledź nas na Facebooku