Wszystkie bestsellery
  • Banner

Jest 243 produktów.

Pokazano 1-12 z 243 pozycji

Aktywne filtry

Indeks: Aquabotanique Potas 500

Aquabotanique - Aquapotas 500ml

Recenzje: 0

Jeden z nielicznych nawozów potasowych na rynku, który daje gwarancję właściwego i bezpiecznego nawożenia, przy jednoczesnym eliminowaniu problemu, jakim jest brak potasu w akwarium. Idealny jako uzupełnienie linii nawozowej Planta Activ - Mikro i Makroelementów.

Cena 24,99 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: Aquabotanique Standard 200ml

Aquabotanique Standard 500ml

Recenzje: 0

Aquabotanique Standard to preparat stworzony z myślą o nawożeniu roślin w zbiornikach akwarystycznych. Dzięki starannie dobranym składnikom środek ten w widoczny sposób poprawia kondycję roślin, ich wygląd oraz tempo wzrostu. Płynna konsystencja zapewnia szybkie i skutecznie zaspokojenie wymagań mineralnych roślin. Preparat jest nieszkodliwy dla...

Cena 19,99 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: AFF Water Conditioner 200ml

Aquaforest Water Conditioner 200ml - uzdatniacz wody

Recenzje: 0

Preparat do uzdatniania wody wodociągowej z dodatkiem witamin i koloidu ochronnego. Wiąże obecne w niej metale ciężkie i usuwa toksyczne formy chloru. Występujące w wodzie związki stają się biodostępne dla roślin. Błyskawicznie przygotowuje wodę wodociągową do bezpośredniego użycia w akwarium. 

Cena 32,00 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: EasyLife FOSFO

EASY LIFE Fosfo 250ml

Recenzje: 0

Skoncentrowany nawóz fosforowy z linii nawozowej Easy Life do doskonałe źródło fosforu (PO4), przeznaczone do stosowania w akwariach roślinnych. 

Cena 24,99 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: Femanga Aqua Fit 500ml

Femanga Aqua Fit Uzdatniacz 500ml

Recenzje: 0

Aqua Fit to środek niemieckiej firmy Femanga, którego zadaniem jest udatnianie wody na potrzeby zbiorników słodkowodnych. Dzięki zawartości organicznych koloidów preparat ten skutecznie chroni przed infekcjami i chorobami wywołanymi złą jakością wody. Środek ten szybko wiąże metale cięzkie jak ołów czy miedź oraz eliminuje z wody chlor.

Cena 29,98 zł
Więcej
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Indeks: JBL Torf gran. 1000ml

JBL Tormec Activ 1l - torf

Recenzje: 0

JBL Tormec Activ poprzez zakwaszanie i zmiękczanie wody stwarza idealne warunki dla ryb z rodziny kąsaczowatych, paletek, skalarów i niektórych ryb żyjących w wodach Afryki. Wydzielane cenne składniki humusowe i pierwiastki śladowe doskonale wpływają na samopoczucie ryb wód czarnych i służą do przygotowania biotopu dla takich ryb.

Cena 22,98 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: Neo Tabs Plant ST.Long

Neo Tabs Plant ST.Long - tabletki nawozowe długoterminowe

Recenzje: 0

Tabletki nawozowe z serii NEO Tabs to doskonałe rozwiązanie do nawożenia i stabilizacji parametrów zbiornika. Oprócz nawożenia akwarium w niezbędne makro i mikroelementy, tabletki NEO Tabs posiadają właściwości pochłaniające nadmiar wybranych pierwiastków, obniżając ryzyko wystąpienia glonów, poprzez stabilizację parametrów zbiornika. Tabletki Neo...

Cena 39,99 zł
Więcej
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Indeks: Seachem Discus Buffer 250g

Seachem Discus Buffer 250g

Recenzje: 0

Discus Buffer pomaga stworzyć idealne środowisko dla dyskowców (niskie pH 5,8-6,8 i niskie GH - ogólna twardość). Discus Buffer obniża pH i utrzymuje go na stałym poziomie. 

Cena 44,99 zł
Więcej
Ostatnie sztuki w magazynie

Indeks: PhosGuard 100ml

Seachem PhosGuard 100ml

Recenzje: 0

PhosGuard 100ml jest zalecany do usuwania fosforanów i krzemianów ze zbiorników morskich oraz słodkowodnych (odradzamy stosowania w akwariach słodkowodnych buforowanych związkami fosforu).

Cena 29,98 zł
Więcej
W magazynie

Śledź nas na Facebooku