Wszystkie bestsellery
  • Banner

Uzdatnianie wody

Uzdatnianie wody

Jest 37 produktów.

Pokazano 1-12 z 37 pozycji

Aktywne filtry

Indeks: JBL Biotopol 500ml

JBL Biotopol 500ml

Recenzje: 0

JBL Biotopol to preparat służący do uzdatniania wody kranowej przed użyciem w akwarium. W bardzo krótkim czasie neutralizuje metale ciężkie i chlor, oraz chroni błonę śluzową ryb przed uszkodzeniem. Dodatkowo wzbogaca wodę w składniki naturalne wpływające pozytywnie na kondycję zwierząt.

Cena 34,99 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: AFF Anti Phosphate Fresh 500ml

Aquaforest Anti Phosphate 500ml

Recenzje: 0

Środek skutecznie eliminujący fosforany z akwarium. Brak równowagi pomiędzy poziomem azotanów i fosforanów w wodzie akwariowej prowadzi do rozwoju cyjanobakterii i powstawania uciążliwych krasnorostów.

Cena 53,99 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: JBL Clynol 250ml

JBL Clynol 250ml

Recenzje: 0

Czyści i klaruje wodę akwariową metodą naturalną za pomocą mikrodrobin mineralnych, które dzięki ich strukturze powierzchniowej wiążą materiały. Usuwa naturalne i chemiczne przebarwienia i zmętnienie wody. Wiąże ciężkie metale, amon, białka i zapachy,cząstki powodujące zmętnienie. Zapewnia krystalicznie czystą wodę bez użycia środków chemicznych.

Cena 18,99 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: AFF Carbon Fresh 500ml

Aquaforest Carbon 500ml

Recenzje: 0

Granulat wysokiej jakości węgla aktywnego. Wiąże i usuwa niepożądane związki chemiczne w akwariach, poprawiając klarowność wody. Dzięki specjalnej aktywacji parowej AF Carbon nie zawiera fosforanów.

Cena 29,00 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: JBL Torf gran. 1000ml

JBL Tormec Activ 1l - torf

Recenzje: 0

JBL Tormec Activ poprzez zakwaszanie i zmiękczanie wody stwarza idealne warunki dla ryb z rodziny kąsaczowatych, paletek, skalarów i niektórych ryb żyjących w wodach Afryki. Wydzielane cenne składniki humusowe i pierwiastki śladowe doskonale wpływają na samopoczucie ryb wód czarnych i służą do przygotowania biotopu dla takich ryb.

Cena 22,98 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: AFF Mineral Salt

Aquaforest Mineral Salt 500ml - sól do wody RO

Recenzje: 0

Sól do mineralizowania wody RO. Zawiera wszystkie substancje mineralne potrzebne do hodowli ryb słodkowodnych oraz roślin. Specjalna mieszanka wzmacnia ścianki komórkowe roślin, uodporniając je na szybkie zmiany klimatu, czli np. podczas przesadzania. Mikroelementy sprzyjają zdrowiu ryb i wspierają przeżywalność ikry.

Cena 65,00 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: Microbe Phosphate Remover 473

MICROBE LIFT- Phosphate Remover 473ml

Recenzje: 0

Phosphate Remover szybko i bezpiecznie usuwa fosforany z akwariów słodkowodnych i morskich. Wiążąc je, znacząco obniża ich poziom, poprawiając jednocześnie przejrzystość wody.

Cena 79,98 zł
Więcej
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Indeks: AFF Water Conditioner 200ml

Aquaforest Water Conditioner 200ml - uzdatniacz wody

Recenzje: 0

Preparat do uzdatniania wody wodociągowej z dodatkiem witamin i koloidu ochronnego. Wiąże obecne w niej metale ciężkie i usuwa toksyczne formy chloru. Występujące w wodzie związki stają się biodostępne dla roślin. Błyskawicznie przygotowuje wodę wodociągową do bezpośredniego użycia w akwarium. 

Cena 32,00 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: AFF Zeolith Fresh 500ml

Aquaforest Zeolith 500ml

Recenzje: 0

Mieszanka specjalnie dobranych zeolitów, których zadaniem jest adsorpcja amoniaku oraz nadmiaru metali ciężkich.

Cena 19,90 zł
Więcej
Ostatnie sztuki w magazynie

Indeks: Seachem Cichild lake salt 250

Seachem Cichild Lake Salt - sól dla pielęgnic 250g

Recenzje: 0

Cichlid Lake Salt jest mieszaniną soli, pozwalającą odtworzyć naturalne warunki życia pielęgnic. Zawiera niezbędne makroelementy, takie jak magnez, wapń, sód, potas oraz pierwiastki śladowe: żelazo, glin i jod. Jest pozbawiona takich szkodliwych składników jak azotany, fosforany, arsen, lit czy kadm. Pozwala na utrzymanie prawidłowego poziomu pierwiastków...

Cena 42,98 zł
Więcej
W magazynie

Śledź nas na Facebooku