Wszystkie bestsellery
  • Banner

Akcesoria

Akcesoria

Jest 157 produktów.

Pokazano 1-12 z 157 pozycji

Aktywne filtry

Indeks: ADA Moss Cotton

ADA Moss Cotton

Recenzje: 0

Moss Cotton to specjalny rodzaj nici do wiązania i mocowania mchów i roślin na drewnie, kamieniu lub innej dekoracji. Nić posiada ciemnozieloną barwę podobną do naturalnych roślin. Produkt będzie naturalnie ulegać biodegradacji po tym, jak roślinka zakorzeni się w korzeniach lub na skałach.

Cena 59,00 zł
Więcej
Ostatnie sztuki w magazynie

Indeks: BM Scraper - L black

Bubble Magus Magnetic scraper L - czyścik magnetyczny

Recenzje: 0

Bubble Magus Magnet Scraper to seria najsilniejszych na rynku czyścików magnetycznych przeznaczonych do czyszczenia ścian akwarium. Mimo, że czyścik posiada nie wielkie rozmiary nadaję się do czyszczenia szyb o grubości do 19mm. Czyścik posiada dwie wymienne końcówki przeznaczone do czyszczenia szkła lub plexi.  

Cena 209,98 zł
Więcej
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Indeks: Pęseta zagięta Hobby 20cm

Pęseta zagięta Hobby Tool 20cm

Recenzje: 0

Pęseta stanowi podstawowy sprzęt niezbędny podczas pielęgnacji zbiorników akwarystycznych jak i terrarystycznych. Dzięki pęsecie pielęgnacja roślin, karmienie zwierząt oraz prace porządkowe jeszcze nigdy nie były taka proste, przyjemne i fachowe.

Cena 8,99 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: Resun AS MFN505 siatka S

Resun Teleskopowa siatka metalowa S

Recenzje: 0

Teleskopowe siatki Resun Aqua Syncro doskonale sprawdza się tam gdzie inne siatki okazują się być za duże, a ich rękojeść za długa. Wykonana z trwałych elementów zapewnia długą żywotność, a estetyczne wykonanie przypadnie do gustu każdemu akwaryście. 

Cena 12,98 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: Silikon Aquarium 60ml czarny

Silikon 60ml - czarny (terrarium)

Recenzje: 0

Trwały i wytrzymały, jednoskładnikowy klej silikonowy przeznaczony do stosowania w akwarystyce i terrarystyce z aplikatorem ułatwiającym klejenie w trudno dostępnych częściach wybiegu. Przeznaczony do uszczelniania oraz klejenia akwariów, do klejenia elementów ozdobnych wewnątrz akwarium oraz innych podobnych zastosowań. Nieszkodliwy dla zwierząt i...

Cena 7,99 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: Tetra odmulacz GC 50

Tetra GC-50 - odmulacz

Recenzje: 0

Praktyczny odmulacz dna marki Tetra wysposazony w szereg ułatwiających uzytkowanie rozwiązań. Urządzenie, w odróżnieniu od tradycyjnych odmulaczy, posiada system samoczynnego zasysania wody za pomocą specjalnego zaworka, co znacząco podnosi komfort pracy. Prosty demontaż części pozwala na łatwe utrzymanie odmulacza w czystości.

Cena 64,99 zł
Więcej
Ostatnie sztuki w magazynie

Indeks: weżyk silikon 20/26

Wąż silikonowy do pomp (20/26mm)

Recenzje: 0

Wąż silikonowy przeznaczony do podłączenia do pomp akwarystycznych. Przydatny szczególnie wtedy gdy występuje potrzeba zastosowania elastycznego połączenia elementów instalacji np. pompy w sumpie z wylotem wody do zbiornika. Wąż silikonowy zapewnia szczelne połączenie oraz co najważniejsze - tłumi wszelkie drgania wywołane pracą pompy.

Cena 11,99 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: Kotnik z siatki

Zolux Kotnik z siatki

Recenzje: 0

Mały kotnik siatkowy do zawieszania. Praktyczny i niezbędny do izolacji ryb (nowoprzybyłych, chorych lub agresywnych) lub oddzielenia od reszty ryb samicy w czasie składania ikry.

Cena 14,99 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: TR Heat Pack 40H

Aqua Heat Pack 40H - ogrzewacz do transportu zwierząt

Recenzje: 0

Ogrzewacz umożliwia transport zwierząt, gdy pogoda na to nie pozwala. Emituje ciepło o stałej temperaturze 50st.C przez okres 40 godzin. Ogrzewacz jest nietoksyczny i nie stanowi zagrożenia dla ludzi i zwierzą. Produkt sprawdzi się do transportu ryb, gadów, płazów, owadów oraz tropikalnych roślin, gwarantując odpowiednią temperaturę przez cały okres...

Cena 3,78 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: BM Scraper - M black

Bubble Magus Magnetic Scraper M - czyścik magnetyczny

Recenzje: 0

Bubble Magus Magnet Scraper to seria najsilniejszych na rynku czyścików magnetycznych przeznaczonych do czyszczenia ścian akwarium. Mimo, że czyścik posiada nie wielkie rozmiary nadaję się do czyszczenia szyb o grubości do 15mm. Czyścik posiada dwie wymienne końcówki przeznaczone do czyszczenia szkła lub plexi.  

Cena 119,98 zł
Więcej
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Śledź nas na Facebooku